Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa / Księgowy

BISEK- FINANSE Karolina Bisek

Wrocław

96 dni temu

Ogłoszenie numer: 1907867, z dnia 2018-02-14

Bisek finanse Karolina Bisek Kancelaria księgowo-podatkowa poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie księgowości przedsiębiorstwa i klientów zewnętrznych zgodnie z zasadami rachunkowości,
  • wprowadzanie dokumentów magazynowych / produkcyjnych do systemu magazynowego i rozliczanie magazynów
  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • przygotowanie sprawozdań finansowych i innych raportów,
  • przygotowanie bilansu zysków i strat oraz sprawozdań miesięcznych, kwartalnych i rocznych,
  • rozliczanie podatków VAT, CIT i PIT,
  • organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy,
  • wprowadzanie dokumentów magazynowych / produkcyjnych do systemu magazynowego.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości,
  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości i innych przepisów dotyczących prawa podatkowego,
  • doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu ksiąg firmy produkcyjnej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • dokładność,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym zespole.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (761)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1710)
Radom (70)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)