Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa / Księgowy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Łódź

10 dni temu

tempus.jpg

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. Sp. Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

Obecnie dla naszego Międzynarodowego Klienta, o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukujemy pracowników tymczasowych na stanowisko:

Pracownik ds. księgowości (praca tymczasowa)

Miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy osoby po wykształceniu kierunkowym, chętnej do rozwoju w obszarze rachunkowości i finansów.

Uważasz, że masz za małe doświadczenie? Nie obawiaj się! W naszej firmie będziesz mieć możliwość poszerzenia swoich umiejętności :)

Zakres zadań:
  • Księgowanie wyciągu dotyczącego płatności od klientów – Polska i Austria,
  • Księgowanie faktur zakupowych i kosztowych dla klienta austriackiego,
  • Master data – tworzenie dostawców,
  • Weryfikowanie faktur.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru rachunkowości/finansów.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość AP lub AR (mile widziana),
  • Komunikatywna znajomość niemieckiego - będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
  • Pracę tymczasową na okres ok. 3 miesięcy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:00 - 16:00,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (757)
Wałbrzych (50)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (171)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1634)
Radom (66)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (17)