Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa / Księgowy

Web INnovative Software sp. z o.o.

Wrocław

34 dni temu

Jesteśmy zespołem, który dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz pasji. Tworzy unikalne projekty na skalę całej Polski. Stawiamy na bardzo dobrą atmosferę pracy i rozwój pracowników. Jeżeli chcesz pracować w unikalnej atmosferze, realizować swoje marzenia. Zapraszamy!

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • samodzielne prowadzenie księgowości klientów biura rachunkowego,
  • opieka merytoryczna w zakresie prawa podatkowego i księgowości nad klientami biura rachunkowego, serwisu księgowości internetowej https://wfirma.pl/
  • sporządzanie deklaracji, sprawozdań podatkowych i finansowych do instytucji państwowych,
  • tworzenie publikacji w działach eksperckich w mediach własnych jak i zewnętrznych:
    https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/ - 3 mln czytelników
    https://poradnikpracownika.pl/ - 300 tyś czytelników
  • nadzór nad realizacją nowych projektów związanych z prawem podatkowym i księgowością,
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe,
  • samodzielność, sumienność, dokładność,
  • pełne zaangażowanie w pracę,
  • gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze wiedzy podatkowej, rachunkowości i prawa gospodarczego,
  • dobra organizacja pracy, terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nowoczesnych technologii,
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie,
  • budowanie pozycji eksperta w mediach branżowych,
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju,
  • wsparcie w realizacji własnych pomysłów,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Poznaj

Jesteśmy zespołem, który dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzenia realizuje projekty przeznaczone dla przedsiębiorców działających w erze informacji. Dążymy by hasło - Twoja firma tam gdzie Ty! - stało się faktem w pełnym tego słowa znaczeniu.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (615)
Wałbrzych (59)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (243)
Toruń (127)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (1931)
Radom (164)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (210)
Nysa (62)