Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa / Księgowy

Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Wieszowa

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 2608325, z dnia 2019-08-14

Firma INDYK-ŚLĄSK działa na polskim rynku od 1995 roku. Jej korzenie sięgają Gospodarstwa Rolnego, które zajmowało się hodowlą indyka rzeźnego, a z czasem rozpoczęło indywidualny ubój i hurtową sprzedaż elementów indyczych. Dynamiczny rozwój Gospodarstwa Rolnego doprowadził do wyodrębnienia się firmy INDYK-ŚLĄSK, jako samodzielnej ubojni, która w chwili obecnej dzięki swej determinacji prężnie działa na rynku ciągle rozwijając się i bogacąc o nowe doświadczenia. Firma posiada fermy, gdzie hodowane są indyki i rzeźne dla własnych potrzeb. Rozpoczynając swą działalność firma INDYK-ŚLĄSK liczyła się z istniejącą konkurencją oraz koniecznością ciągłych inwestycji mających na celu w jak najwyższym stopniu zaspokojenie potrzeb swych odbiorców. Sukcesem ogromnych nakładów inwestycyjnych dla naszego przedsiębiorstwa było otrzymanie decyzji z dnia 1 lipca 2004 roku Państwowego Lekarza Weterynarii w Tarnowskich Górach dotyczącej pozwolenia na handel na rynki państw członkowskich Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: śląskie / Wieszowa

Opis stanowiska

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupowych i kosztowych, prowadzenie rejestru VAT
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Księgowanie rejestrów kasowych i wyciągów bankowych
  • Pomoc przy przygotowywaniu deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT)
  • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości
  • Pomoc przy przeprowadzanych kontrolach podatkowych i audytach

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • Znajomość przepisów prawa bilansowego, przepisów podatkowych w zakresie podatku dochodowego i podatku VAT
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo - finansowego
  • (mile widziana znajomość obsługi CDN XL i OPTIMA)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność, samodzielność działania, zaangażowanie

Oferujemy

  • Praca w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne zarobki
  • Ubezpieczenie na życie i opiekę lekarską

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Indyk-Śląsk Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (617)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1891)
Radom (176)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (59)