Księgowa / Księgowy

Helkra Sp. z o.o.

Warszawa

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2679133, z dnia 2019-09-27

Jeden z największych polskich dystrybutorów artykułów szkolnych, biurowych i papierniczych.

Na rynku istniejemy od ponad dwudziestu ośmiu lat. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Cechuje nas wysoka jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz terminowość dostaw.

Zaopatrujemy biura, sklepy z asortymentem szkolnym, biurowym i papierniczym oraz stanowimy bazę logistyczną dla firm zaopatrzeniowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • kontrola dokumentów pod względem formalno - rachunkowym
  • dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo - księgowych
  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych
  • sporządzanie raportów do GUS
  • pomoc przy sporządzaniu deklaracji do US
  • prowadzenie środków trwałych
  • sporządzanie wymaganych raportów i analiz w powierzonym zakresie
  • ścisła współpraca z główną księgową

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku księgowej
  • umiejętność pracy w zespole i organizowania własnej pracy
  • staranność w wykonywaniu prac

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • kursy i szkolenia
  • pracę 5 dni w tygodniu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie od 4 tys. netto
Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy