Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Księgowa / Księgowy

Biuro Rachunkowe Jacek Jędrzejowski Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
6176 dni temu

Ogłoszenie numer: 30562, z dnia 2007-06-20

Biuro Rachunkowe obsługujące firmy z kapitałem krajowym jak i zagranicznym, prowadzimy książki przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe. Dodatkowo zajmujemy się przygotowywaniem biznesplanów, prognoz finansowych, sprawozdawczością dla GUS, NBP itp.

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Samodzielny księgowy/księgowa

Wymagania

· Wykształcenie wyższe, specjalizacja rachunkowość bądź pokrewne kierunki · Doświadczenie w księgowości i obsłudze programów księgowych (Symfonia FK) · Dodatkowym atutem będzie certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych · Znajomość j. angielskiego · Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office · Znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych · Umiejętność pracy samodzielnej · Chęć poszerzania wiedzy i znajdywania własnych rozwiązań · Komunikatywność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

· Umowa o pracę · Praca w młodym i zgranym zespole zgodnie z normą ISO 9001:2000 · Rozwój zawodowy, szkolenia · Praca w nowo powstałym oddziale w Gliwicach, wyposażonym w nowoczesny sprzęt techniczny i infrastrukturę · Dostęp do bieżących aktualizacji przepisów i interpretacji podatkowych oraz księgowych