Księgowa / Księgowy

Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Wrocław

27 dni temu

Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego.

Obecnie poszukujemy pracownika do działu księgowości na stanowisko;

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • samodzielne dekretowanie i ewidencjonowanie dokumentów księgowych,
  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • monitoring i zarządzanie należnościami
  • klasyfikacja i kontrola transakcji leasingowych
  • prowadzenie ewidencji i naliczanie amortyzacji środków trwałych
  • realizacja bieżących zadań działu
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne
  • udokumentowane 3- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej
  • praktyczna znajomość zasad księgowości i aktualnych przepisów prawa podatkowego
  • dobra znajomości pakietu Office w szczególności Excel
  • mile widziana znajomość programu Impuls Evo
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • interesującą pracę w stabilnej  firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny i sportowy
  • szkolenia

Poznaj