Księgowa / Księgowy
P&S Logistyka Sp.zo.o
Poznań
40 dni temu

Ogłoszenie numer: 4550847, z dnia 2021-05-13

P@S Logistyka

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Księgowanie wyciągów bankowych krajowych i walutowych
  • Księgowanie faktur sprzedaży krajowej i zagranicznej
  • Księgowanie faktur kosztowych krajowych oraz zagranicznych
  • Uzgadnianie rozrachunków z pracownikami oraz kontrahentami
  • Analiza zapisów i sald kont księgowych
  • Ewidencja środków trwałych
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP itp.
  • Uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i zamknięciu roku, Inne prace zlecone przez przełożonych

Wymagania

  • BARDZO DOBRA OBSŁUGA PROGRAMÓW MS OFFICE (WORD, EXCEL)

Oferujemy

  • Umowę o pracę