Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Księgowa / Księgowy

EFL Service SA
Wrocław
praca stacjonarna
5636 dni temu

Ogłoszenie numer: 53171, z dnia 2008-12-11

EFL Service SA działa na rynku od 1994 roku. Należy do EFL S.A., francuskiej grupy finansowej Credit Agricole S.A.. Firma zarządza biurowcem „Centrum Orląt” oraz nieruchomościami we Wrocławiu, prowadzi portal internetowy www.AUTOEFL.com.pl, zajmuje się windykacją wierzytelności . EFL Service S.A. jest Zakładem Pracy Chronionej Do siedziby naszej firmy - biurowca „Centrum Orląt” poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • dokumentowanie sprzedaży w systemie TETA BP OS,
  • ujęcie dowodów księgowych w systemie TETA BP FK,
  • analiza i uzgodnienie dokumentacji związanej z podatkiem VAT,
  • bieżące wsparcie działu finansowego w zakresie planowania, raportowania i analiz,
  • przygotowanie zestawień i miesięcznych raportów.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – kierunek ekonomia, finanse, rachunkowość,
  • doświadczenie w dziale księgowości/finansów min. 3 lata,
  • znajomość programów TETA BP FK, TETA BP OS,
  • bardzo dobra umiejętność wykorzystania programu Excel,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z podatkiem VAT,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • zdolności analityczne,
  • skrupulatność i dokładność.

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie należącej do dużej międzynarodowej grupy finansowej,
  • pakiet świadczeń socjalnych.