Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Księgowa / Księgowy

Work Spectrum Sp z o.o.
Warszawa
12 000 - 15 000 zł brutto/mies.
starszy specjalista (senior)
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
rekrutacja online
943 dni temu

Jesteśmy innowacyjną polską firmą doradztwa personalnego, wyspecjalizowaną w rekrutacji pracowników metodą Search & Selection, Executive Search i Direct Search. To pierwsza taka firma w Polsce, która specjalizuje się w całkowitej psychologii rekrutacji oraz wsparcia na poziomie doradztwa zarówno zawodowego jak i psychologicznego.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Nr.REF. WAW/10/121

Opis Stanowiska:

  • Weryfikacją, klasyfikacją i księgowaniem dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, list płac, rezerw, leasingu
  • Prowadzeniem ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych
  • Przygotowywaniem deklaracji VAT, CIT, GUS, NBP
  • Przygotowywaniem sprawozdań finansowych
  • Uzgadnianiem kont księgi głównej
  • Przygotowywaniem raportów wg wymogów klienta
  • Wyznaczaniem priorytetów i koordynowaniem zadań dla asystentów i stażystów
  • Samodzielną i kompleksową obsługą kluczowych Klientów

Wymagania:

  • Wyższego wykształcenia (mile widziana: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Co najmniej 3 letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • Znajomości prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT, CIT
  • Doświadczenia w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Doświadczenia w outsourcingu, i znajomości/doświadczenia w rozliczaniu branży deweloperskiej oraz spółek osobowych
  • Zdolności przywódczych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Doskonałej organizacji pracy
  • Znajomość i umiejętność pracy w module SAP ERP

Oferujemy:

  • Dogodną lokalizację biura w centrum miasta
  • Elastyczny czas pracy oraz pracę zdalną
  • Stabilne zatrudnienie
  • Międzynarodowe i dynamiczne środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do programu Multikafeteria (m.in. karta Multisport)
  • Bezpłatne kursy językowe
  • Dostęp do platformy językowej z 9 różnymi językami do nauki
  • Pracę wśród wyjątkowych ludzi w pozytywnej atmosferze
  • Imprezy firmowe
  • Prezenty świąteczne i okolicznościowe
  • Wczasy pod gruszą
  • Możliwość udziału w projektach charytatywnych
  • Dofinansowanie zajęć sportowych