Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa/y Prowadząca/y KPiR

Super Księgowa

Warszawa

841 dni temu

Ogłoszenie numer: 957441, z dnia 2016-02-03

SuperKsięgowa.pl to ogólnopolskie innowacyjne biuro rachunkowe ON-LINE dla małych i średnich przedsiębiorstw z pełnym zakresem obsługi księgowej. To uznana na rynku marka i jedno z najpopularniejszych tego typu rozwiązań w Polsce,docenione przez Klientów, wyróżnione licznymi nagrodami i certyfikatami. SuperKsięgowa.pl jest partnerem mBanku w zakresie świadczenia innowacyjnej na skalę europejską usługi „mKsięgowość".

Działamy w ramach grupy kapitałowej EXTOR S.A., która od 10 lat specjalizuje się w outsourcingu usług księgowych, podatkowych, płacowych i kadrowych, świadczonym dla spółek polskich i z kapitałem zagranicznym.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: SK/KP/01/2016 Warszawa

Opis stanowiska

  • księgowanie dokumentów wprowadzonych przez asystentki, kontrola wyliczania podatku, usługi dodatkowe, zamkniecie miesiąca, zamknięcie roku,
  • porady księgowe dla Klientów (po dodatkowych szkoleniach),
  • delegowanie zadań i rozliczanie ich wykonania, koordynacja prac zespołu, zwiększanie wydajności pracy zespołu,
  • kontrola merytoryczna procesów księgowych w zespole,
  • bieżące śledzenie zmian w przepisach podatkowych, przekazywanie informacji zespołowi, konsultacje w zespole,
  • ocena pracy zespołu, przydzielanie premii.

Wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR,
  • znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT,
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub firmach outsourcingowych,
  • min. 5-letnie doświadczenie w dziale księgowości,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności komunikacyjne,
  • szybkość pracy na komputerze,
  • energiczność, zaangażowanie, wytrwałość,
  • sumienność, dokładność, pracowitość,
  • znajomość obsługi programu Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • pracę w prestiżowej innowacyjnej firmie,
  • dobrą atmosferę w miłym, młodym i zgranym zespole,
  • rozwój kwalifikacji w kierunku Głównej Księgowej wg modelu amerykańskiego,
  • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego w ramach Akademii Superksięgowej,
  • indywidualną ścieżkę kariery,
  • premie za wydajność i efektywność pracy,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (599)
Wałbrzych (39)
Legnica (51)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (157)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (100)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1743)
Radom (61)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (19)