Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa

Montal Sp. z o.o.
Chorzów
praca stacjonarna
4833 dni temu

Ogłoszenie numer: 135599, z dnia 2011-02-22

poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należy m.in.:

  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
  • ewidencjonowanie operacji gospodarczych w systemie księgowym zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i przepisami podatku o VAT i PDOP
  • udział w sporządzaniu bilansu i rachunku wyników
  • przygotowanie deklaracji podatkowych i sprawozdań GUS

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości (mile widziane w firmie produkcyjnej).

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i rozwój osobisty
  • jasno określone możliwości kariery zawodowej.