Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa

MAAG Polska Sp. z o.o.
Zabrze
praca stacjonarna
6779 dni temu

Ogłoszenie numer: 13636, z dnia 2005-10-13

Firma produkcyjna z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych na potrzeby przemysłu meblowego.

Księgowa

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

Prowadzenie ksiąg rachunkowych przedsiębiorstwa, prowadzenie rozliczeń z US, ZUS, nadzór nad działami płac, sprzedaży, nadzorowanie gospodarki magazynowej, kalkulowanie kosztów produkcji i inwestycji,

Wymagania

- Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu rachunkowośći, - Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale ekonomiczno-finansowym, - Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, podatków i ubezpieczeń społecznych, - Umiejętność kalkulowania kosztów produkcji i inwestycji, - Znajomość komputerowych programów księgowych i programów pakietu MS Office,

Oferujemy

- Stałe zatrudnienie, - Konkurencyjne warunki płacowe, - Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.