Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa

RDA Europe Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4793 dni temu

Ogłoszenie numer: 146098, z dnia 2011-05-02

firma usług finansowo-księgowych z kapitałem zagranicznym poszukuje pracownika na stanowisko

Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie deklaracji VAT, rozliczanie podatków
  • regulowanie zobowiązań
  • przygotowywanie cotygodniowych raportów dla Właścicieli
  • wystawianie faktur
  • obsługa kadrowo-płacowa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, min. licencjat
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów podatkowych VAT, PDOF, PDOP i prawa pracy
  • znajomość programów finansowo-księgowych oraz programu Płatnik
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w centrum Warszawy