Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Księgowa
Biuro Rachunkowe SALDO
Wojkowice
63 dni temu

Ogłoszenie numer: 4727115, z dnia 2021-06-01

Biuro Rachunkowe SALDO jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą profesjonalne usługi rachunkowe.

Poszukujemy samodzielnych i chcących się rozwijać kandydatów do pracy w charakterze:

Księgowa

Miejsce pracy: śląskie / Wojkowice

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura,
  • analiza i ewidencjonowanie dokumentów księgowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • kontrolowanie obrotów i sald na kontach księgowych,
  • kontakt z klientami biura.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mim. 2 lata),
  • znajomość przepisów podatkowych oraz bilansowych,
  • samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość programu Symfonia.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i zaangażowania,
  • pracę w przyjaznym gronie specjalistów,
  • dostęp do materiałów z zakresu prawa podatkowego oraz bilansowego,
  • szkolenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.