Księgowy / Kasjer

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.

Poznań

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 3459108, z dnia 2020-06-29

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  •  prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  •  przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych
  •  uzgodnienia i analiza kont księgowych
  •  sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  •  przygotowywanie raportów GUS
  •  prowadzenie kasy
  •  rozliczanie zaliczek pracowniczych
  •  przygotowywanie raportów płatności i ich realizacja
  •  kontakt i współpraca z innymi działami naszej firmy

Wymagania

  •  min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •  wykształcenie ekonomiczne (finanse / rachunkowość)
  •  doświadczenie w prowadzeniu kasy
  •  znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości
  •  znajomość MS-Office Excel
  •  znajomość programu finansowego Sage będzie dodatkowym atutem
  •  doskonała organizacja pracy, rzetelność i skrupulatność
  •  umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia
  • pakiet sportowy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • lunch pracowniczy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom.

Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy