Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowy / Księgowa w SSC z językami obcymi

LeasingTeam Group

Warszawa

6 dni temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0024767

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie płatności,
  • monitoring należności, wyjaśnianie nieścisłości,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • przygotowanie oraz udział w zamknięciach okresów rozliczeniowych,
  • koordynacja oraz procesowanie transakcji,
  • księgowanie w księdze głównej,
  • ewidencja środków trwałych,
  • okresowa amortyzacja środków trwałych,
  • przygotowywanie dokumentacji, raportów i sprawozdań.
Oczekiwania:
  • Minimum rocznego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego lub hiszpańskiego lub francuskiego,
  • wykształcenia wyższego,
  • biegłej znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • praktycznej umiejętności obsługi oprogramowania księgowo-finansowego,
  • dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • samodzielności i odpowiedzialności,
  • komunikatywności i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
  • dyspozycyjności i zaangażowania.
Oferta:
  • Umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych,
  • szeroki pakiet benefitów,
  • użycie języka obcego w codziennej pracy,
  • szeroka oferta szkoleniowa, gwarantująca podnoszenie kwalifikacji,
  • wewnętrzne wydarzenia oraz spotkania integracyjne,
  • dogodna lokalizacja biura,
  • realne możliwości rozwoju kompetencji poprzez stawianie ambitnych celów.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2178)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (236)