Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowy / Księgowa z językiem niemieckim

Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.

Swarzędz – Jasin

5 dni temu

Komfort pracy i satysfakcję ludzi tworzących nasz zespół przekuwamy na działania zmierzające do ciągłego doskonalenia nas oraz naszych usług. Dzięki takiemu podejściu od ponad 80 lat Deceuninck jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych na świecie. Innowacje, ekologia i design to filary naszej strategii, którą budują ludzie. Nasze osiągnięcia to suma pracy nas wszystkich – na wszystkich stanowiskach.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz – Jasin

Obowiązki:
  • Procesowanie dokumentów finansowych (w tym rozrachunków, rezerw, rozliczeń międzyokresowych, środków trwałych, wyciągów bankowych)
  • Uczestniczenie w procesach zamknięcia miesiąca
  • Wyjaśnianie niezgodności w obszarze księgowym, analiza kont księgowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz ich kontrola zgodnie z przepisami podatkowymi oraz standardami rachunkowości
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientem zagranicznym
  • Prowadzenie/uczestniczenie w projektach optymalizujących procesy finansowe
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego min. poziom B2
  • Znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym - min. poziom B1
  • Min.3 lata doświadczenia w dziale księgowości
  • Znajomość systemu SAP
  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office
  • Zorientowanie na profesjonalną obsługę klienta
  • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Doskonałe zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem
  • Mobilność międzynarodowa (sporadyczne i krótkie wyjazdy na terenie Europy)
Mile widziane:
  • Doświadczenie w przejmowaniu procesów z innych lokalizacji
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami w międzynarodowym środowisku
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z elementem premiowym oraz pakiet świadczeń pozafinansowych (opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do posiłków, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe, karty Multisport)
  • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji
  • Koleżeńską atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, współuczestniczenie w kształtowaniu procesów.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

Poznaj

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o..