Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowy / Księgowa

Asaj Sp. z o.o.

Siedlce

22 dni temu

Kim jesteśmy?

ASAJ to największa sieć hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia w Polsce wschodniej i centralnej. Swoją markę rozwijamy dzięki polskiemu kapitałowi od 1990 roku. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową. Jesteśmy członkiem elitarnej grupy zakupowej FEGIME, która zrzesza kilkaset europejskich hurtowni.

Dlaczego warto rozwijać się zawodowo w ASAJ?

Jesteśmy nowoczesnym, stabilnym i elastycznym pracodawcą. Swoje działania opieramy na zaufaniu do ludzi i wierze w ich potencjał. Pracownikom dajemy swobodę działania, co pobudza ambicje i kreatywność.

Miejsce pracy: Siedlce

Masz 5 letnie doświadczenie w pracy w księgowości i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku? Znasz dobrze przepisy podatkowe CIT, VAT i ustawy o rachunkowości? Poszukujemy osoby na stanowisko Księgowego/Księgowej.

Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie o polskim kapitale
  • solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • niezbędne narzędzia do pracy
Zadania
  • optymalizacja procesów księgowych
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, GUS, itd.
  • procesowanie płatności, księgowanie wyciągów bankowych
  • uzgodnienie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi (rozrachunki, magazyn, środki trwałe)
  • sporządzanie deklaracji VAT
Oczekujemy
  • wykształcenia kierunkowego
  • 5 letniego doświadczenia zawodowego
  • znajomości programu Excel
  • mile widziana znajomość programu CDN XL
  • znajomości ustawy o rachunkowości/prawa podatkowego
  • dobrej organizacji pracy własnej

Poznaj

Wiodący dystrybutor artykułów elektrycznych i elektroinstalacyjnych we wschodniej i centralnej Polsce, zatrudniający ponad 300 pracowników, członek europejskiego zrzeszenia hurtowni FEGIME; dziewięciokrotny laureat "Gazeli Biznesu" 2005-2013

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy