Księgowy / Księgowa

Thermaflex Izolacji Sp. z o.o.

Żarów

6 dni temu

Thermaflex to międzynarodowa firma założona w 1975 roku w Holandii.

Gwarantuje inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej.

W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej. Znana jest dzisiaj  z wielu zrealizowanych projektów, blisko współpracując ze swoimi partnerami nad rozwojem innowacji, stawiając czoła aktualnym i przyszłym wyzwaniom.

Poszukujemy kandydatki(a) na stanowisko:

Miejsce pracy: Żarów
Opis stanowiska:
  • Weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Naliczanie not odsetkowych;
  • Realizacja przelewów;
  • Prowadzenie dokumentacji leasingowej;
  • Ewidencja i rozliczanie środków trwałych;
  • Rozliczanie wydatków z kart bankowych i zaliczek pracowników
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Raportowanie do GUS i NBP
  • Obsługa kasy
  • Przygotowywanie deklaracji VAT
  • Przygotowanie dokumentacji do sprawozdania finansowego
  • Wnioskowanie o wydanie zaświadczeń
  • Przygotowywanie raportów w Excelu
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Obsługa programów: Excel, Word, PowerPoint, doświadczenie w obsłudze programów biurowych i księgowych (aplikacje bankowe, GUS)
  • Dokładność, systematyczność, zaangażowanie, dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Przyjazną atmosferę i otwarte relacje z współpracownikami
  • Wynagrodzenie adekwatne do  posiadanych umiejętności
  • Pakiet socjalny
  • Opieka medyczna Medicover, Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Spotkania integracyjne
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy