Kucharz / Kucharka

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Natolin

22 dni temu

Miejsce pracy: Natolin

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Natolin (koło Grodziska Mazowieckiego)

Zadzwoń: 500-229-047

Lub zostaw CV klikając przycisk Aplikuj!

Oferujemy:
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, w godzinach: 05.00 - 19.30 (praca na dwie zmiany) od poniedziałku do soboty (niedziele wolne)
  • Darmowe wyżywienie w miejscu pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
Oczekujemy:
  • Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku: kucharz
  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna
Zadania:
  • Przygotowanie posiłków ciepłych zgodnie z gramaturą
  • Dbanie o właściwe wykorzystanie produktów żywnościowych
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz