Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz / Kucharka

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Poznań

28 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

KUCHARZ / KUCHARKA

Poznań

Kontakt telefoniczny: 500 228 923

Prześlij aplikację, zostaw kontakt do siebie – klikając przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia – terminowe wypłaty!
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Benefity pozapłacowe
  • Posiłki pracownicze w trakcie zmiany
Oczekujemy:
  • Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna
Zadania:
  • Przygotowanie i wydawanie dań ciepłych (zupy, mięsa, inne posiłki)
  • Współpraca przy tworzeniu menu
  • Zmywanie zastawy stołowej i kuchennej
  • Utrzymywanie porządku w kuchni i w pomieszczeniach do niej przynależnych

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Pomoc Kuchenna
Pomoc Kuchenna jest to osoba, która pomaga kucharzowi w kuchni przygotować posiłki oraz zmywa naczynia i sprząta. Pomoc Kuchenna powinna mieć wykształcenie gastronomiczne (zawodowe, policealne) i aktualną książeczkę zdrowia oraz odbyty staż pracy w zawodzie, czyli doświadczenie. Pracownik ten powinien cechować się: podzielnością uwagi, dokładnością, samodzielnością, ...
Praca Pomoc Kuchenna