Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz śniadaniowy

ADRO Spółka Jawna

Sopot

25 dni temu

Firma ADRO powstała w 2006 roku i dziś jest jedną z większych i rozpoznawalnych firm zajmującą się budową i remontami statków, budową konstrukcji stalowych i aluminiowych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy, malarzy, monterów, rurarzy, dzięki czemu możemy poszczycić się sporymi osiągnięciami - zaufaniem kontrahentów oraz wzrastającą liczbą zleceń w Polsce jak i w krajach całej Europy. Od początku działalności, Firma ADRO kieruje się zasadą, że profesjonalizm, jakość usług, doświadczona i wykwalifikowana kadra oraz terminowość są najważniejsze w sprzedaży naszych usług.

 

Butikowy hotel w Sopocie “My Story Sopot Apartments” poszukuje do pracy;
Kucharz śniadaniowy
Miejsce pracy: Sopot
Oferujemy;
  • pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 etatu)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Oczekujemy;
  • dyspozycyjności i kreatywności
  • aktualnego orzeczenia dla celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka zdrowia)
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • min.2 lata doświadczenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

ADRO Spółka Jawna

Poznaj stanowisko: Kucharz 
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz