Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kucharz

Hotel FARMONA Business & SPA

Kraków

81 dni temu

Prestiżowy, Butikowy Hotel FARMONA Business & SPA zlokalizowany w Krakowie, posiada 30 pokoi, w tym 3 apartamenty. Hotel jest pięknie usytuowany w parku pełnym stuletnich dębów. Właścicielem hotelu jest jeden z czołowych producentów kosmetyków Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA Sp. z o.o.. W hotelu mieści się elegancka restauracja Magnifica oraz najpiękniejsze SPA w Krakowie.

FARMONA Hotel Business & SPA

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kucharz
Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: K/K/0418

Zadania na stanowisku:
  • Zapewnienie najwyższej jakości przygotowywanych potraw zgodnie ze standardami Restauracji Magnifica.
Wymagania:
  • Pasja do gotowania i dobry smak,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza,
  • Wykształcenie gastronomiczne,
  • Umiejętność przygotowywania nowego menu, opracowywania nowych receptur i przepisów,
  • Zorientowanie na wysoką jakość,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i sumienność w ramach powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej,
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów.

Poznaj stanowisko: Kucharz

Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Kucharz Praca Kucharz