Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz

HOTEL ZIMOWIT

Rzeszów

113 dni temu

Hotel Zimowit w Rzeszowie zatrudni na stanowisko kucharz.

Kucharz
Opis stanowiska:
  • przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami,
  • zachowanie estetyki wydawanych dań,
  • zachowanie czystości stanowiska pracy.
Wymagania:
  • min. dwuletnie doświadczenie zawodowe,
  • znajomość podstaw systemu HACCP,
  • znajomość kuchni polskiej i międzynarodowej,
  • wysoka kultura osobista,
  • sumienność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Watkem Sp. z o.o. w Rzeszowie (zgodnie z Ustaw ą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182,1662)".

Informujemy, że Administratorem danych jest Watkem sp. z o.o. z siedziba w Rzeszowie przy al. Armii Krajowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne
Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz