Kucharz

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Kanie

2 dni temu

People make places
Kucharz
Miejsce pracy: Kanie

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zadania:

  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy,
  • Zapewnienie jak najwyższego standardu serwowanych posiłków i obsługi.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Wykształcenie gastronomiczne (technik, zawodowe, policealne),
  • Umiejętność pracy na recepturach,
  • Gotowość do pracy w godzinach 6:00-15.00.

Oferujemy:

  • Przyjaźnie nastawiony, pracowity zespół oraz koleżeńska atmosfera pracy,
  • Możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • Odpowiednie wdrożenie do pracy oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz