Laborant / Chemik
Dr. Green Sp. z o.o.
Chrzanów
specjalista (mid)
umowa o pracę
8 godz. temu

DR GREEN to polska marka nawozów dolistnych. Od 8 lat mocno rozwijamy się na rynku polskim. Już ponad 1000 gospodarstw rolnych korzysta z naszej technologii. Największym atutem naszej innowacyjnej technologii  jest wysoka koncentracja składników pokarmowych.


Wprowadzenie przez Nas rozwiązań technologicznych w procesie produkcji umożliwia poprawę właściwości wody, czy też podnosi stopień działania środków ochrony roślin. Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu handlowego DR. GREEN- APLIKUJ już teraz!

Laborant / Chemik
Miejsce pracy: Chrzanów
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 • rejestrację i przygotowanie próbek do badań,
 • wykonywanie badań chemicznych i pomiarów fizykochemicznych przy wykorzystaniu nowoczesnej aparatury chemii instrumentalnej (m.in. ASA, Analizatory azotu, NIR, UV/VIS),
 • Projektowanie i koordynowanie prac związanych z zamówieniem materiałów reklamowych,
 • sporządzanie odczynników i roztworów mianowanych,
 • kontrolę jakości produkcji,
 • nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym w laboratorium,
 • przeprowadzanie kalibracji i wzorcowania aparatury badawczej,
 • opracowanie wyników badań i sporządzanie raportów,
 • prowadzenie dokumentacji w laboratorium,
 • udział w walidacji metod badawczych,
 • nadzór nad realizacją zleceń od klienta.
Wymagania:
 • wykształcenie kierunkowe (technik chemii, chemia, biotechnologia, biologia, technologia żywności, technologia chemiczna lub pokrewne),
 • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium,
 • biegła obsługa komputera,
 • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
 • samodzielność i dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
 • ciekawą pełną wyzwań pracę w innowacyjnej polskiej firmie,
 • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
 • uczestniczenie w tworzeniu nowego laboratorium oraz profesjonalnego zespołu,
 • przyjazny, młody zespół otwarty na nowe pomysły oraz projekty.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV oraz podanie możliwego terminu
rozpoczęcia pracy.

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)”. Informujemy, że Administratorem danych jest DR. GREEN Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie przy ul. Fabrycznej 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Aplikuj teraz

Poznaj

Dr. Green Sp. z o.o.

Powstała w 2009 roku. W roku 2010 rozpoczęła się budowa instalacji do termicznego przetwarzania odpadów w związku z podpisaną umową z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości o dofinansowanie na „Budowę i wyposażenie nowoczesnego centrum recyklingu odpadów organicznych w celu wdrożenia innowacyjnych produktów nawozowych”.

W 2013 roku pojawiły się w sprzedaży Spółki nawozy dolistne marki DR GREEN. Największym atutem tej marki jest najwyższa koncentracja składników pokarmowych. Produkt w pierwszym roku pozyskał wielu zwolenników. Ciągły kontakt z klientami wynikający ze specyfiki sprzedaży pozwalał firmie uzyskać coraz więcej danych, na podstawie których Spółka mogła zaplanować kolejne kroki, mające na celu stworzenie produktu jeszcze bardziej doskonałego. Znając potrzeby rynku Spółka podjęła działania związane z wprowadzeniem nowoczesnej technologii produkcji udoskonalając właściwości produktów.

W 2014 roku spółka DR GREEN złożyła wniosek w ramach Programu „ŚRODOWISKO NATURALNE, ROLNICTWO I LEŚNICTWO” – BIOSTRATEG, pod tytułem „Opracowanie innowacyjnych nawozów na bazie alternatywnego źródła surowca” nr 270963, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Organizator wydał pozytywną decyzję i Spółka zakwalifikowała się do realizacji projektu przy udziale jednostek naukowych- Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Politechniki Rzeszowskiej.

2016 rok przynosi dla spółki intensywne prace związane z adaptacją nowej siedziby Spółki. W stary budynek na terenie chrzanowskiego Fabloku, w którym niegdyś powstawały lokomotywy, dźwigi i czołgi zostało tchnięte nowe życie. Ultranowoczesne laboratorium i linia do produkcji sprawia, że nawozy marki DR GREEN znacznie przewyższają skutecznością inne konkurencyjne „specyfiki”, co znajduje potwierdzenie w badaniach przeprowadzanych przez niezależne ośrodki badawcze. Jakość produktów zyskuje uznanie rolników i agronomów w całej Polsce i za granicą. Nowa siedziba spółki, ze starej postindustrialnej hali produkcyjno-biurowej, przemienia się w nowoczesny ośrodek produkcyjno-badawczy, skupiający wysokiej klasy specjalistów, a sieć dystrybutorów znacznie się powiększa. Nawozy dolistnie DR GREEN zdobywają w 2017 roku nowe rynki, a potentaci produkcji rolnej z Europy i Afryki zacieśniają współpracę z DR GREEN Sp. z o .o.