Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Laborant / Młodszy Specjalista Chemik

EXPRAN Sp. z o.o.

Końskie

105 dni temu

Ogłoszenie numer: 2378950, z dnia 2019-04-05

Spółka EXPRAN sp. z o.o. z siedzibą w Końskich, wiodący producent liquidów do e-papierosów, działający na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Końskie

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w rozwoju i wdrażaniu nowych produktów w firmie;
  • Tworzenie nowych kompozycji smakowych;
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną dla surowców;
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym;
  • Przygotowywanie i nadzór nad kartami charakterystyki (SDS).

Wymagania

  • Wykształcenie chemiczne bądź student V roku;
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Długotrwałą i stabilną współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Udział w międzynarodowych projektach;
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant