Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Lakiernik / Pomocnik Lakiernika

Auto Wist

Góra Kalwaria

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 2654198, z dnia 2019-09-20

www.autowist.pl

Niezależny warsztat zajmujący się naprawami

powypadkowymi samochodów osobowych i dostawczych.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Góra Kalwaria

Opis stanowiska

  • praca na pełen etat lub na ½ etatu
  • przygotowanie powierzchni do lakierowania, lakierowanie
  • samochody osobowe i dostawcze
  • realizowanie zadań zgodnie z zaleceniami przełożonego

Wymagania

  • wymagane doświadczenie w pracy na dziale lakierniczym
  • rzetelne wykonywanie powierzonych prac
  • umiejętność współpracy w zespole
  • chęć podwyższania umiejętności

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • urządzenia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • dodatkowe szkolenia
Poznaj stanowisko: Lakiernik
Lakiernik jest to osoba malująca lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...
Praca Lakiernik