Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lakiernik proszkowy

P.P.H. METPOL

Warszawa

54 dni temu

Firma Metpol  jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów takich jak: panele ogrodzeniowe, bramy, słupki, furtki, nowoczesne ogrodzenia palisadowe.

Miejsce pracy: Warszawa
 Zadania:
  • Praca w automatycznej lakierni proszkowej
  • Malowanie / lakierowanie dużych i małych elementów ogrodzeniowych zgodnie z wymogami jakościowymi
  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • Nanoszenie powłok lakierniczych
  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych
  • Odbieranie detali produktowych na linii produkcyjnej
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza na temat lakierni proszkowej
  • Doświadczenie w lakierowaniu natryskowym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Zdolności manualne, zmysł techniczny, elastyczność, umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

Poznaj stanowisko: Lakiernik

Lakiernik jest to osoba malująca, lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...
Lakiernik Praca Lakiernik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (801)
Wałbrzych (47)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1998)
Radom (151)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (155)
Nysa (63)