Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lakiernik Proszkowy

Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o.

Mikołów

14 dni temu

Miejsce pracy: Mikołów

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych,
energetyce oraz przemyśle.

Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii
średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz
zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz
oprogramowanie.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia
niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia.
Nazywamy to LifeIsOn.

Do naszej fabryki w Mikołowie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko Lakiernik Proszkowy

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
  • Nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową
  • Wstępna kontrola pomalowanych elementów
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie zawodowe jako lakiernik proszkowy
  • Zdolności manualne
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat przez agencję pracy tymczasowej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego
W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883

Poznaj stanowisko: Lakiernik

Lakiernik jest to osoba malująca, lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...
Lakiernik Praca Lakiernik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (765)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (909)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2162)
Radom (169)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)