Zobacz więcej ofert pracy

Lakiernik

MAAN Sp. z o.o.
Grójec
praca stacjonarna
4899 dni temu

MAAN

producent okapów kuchennych poszukuje pracowników na następujące stanowisko:

Lakiernik

Miejsce pracy: Grójec
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • działanie zgodne z celem stanowiska
  • dokładne i sumienne wykonywanie wszystkich poleceń przełożonego
  • przestrzeganie aktualnie obowiązujących procedur, przepisów i instrukcji
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • wykonywanie powłok lakierniczych zgodnie z dokumentacją techniczną (metodą proszkową)
  • wykonywanie bieżącej konserwacji oraz czyszczenia urządzeń
  • kontrola jakości powłok lakierniczych
Wymagania:
  • samodzielność
  • nastawienie na wynik

Kwalifikacje

  • wykształcenie: Zasadnicze techniczne
  • wiedza: Techniczna
  • doświadczenie zawodowe: 1 rok
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy
  • ciekawa prace w młodym i dynamicznym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)