Land Acquisition Specialist

Devire

Warszawa

8 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL39393

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Land Acquisition Specialist

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper powierzchni przemysłowych, od wielu lat z powodzeniem działający również na terenie Polski. Do działu Land Development poszukujemy aktualnie osoby, która obejmie stanowisko Land Acquisition Specialist. Możliwość zatrudnienia w Poznaniu lub w Warszawie.

Osoba zatrudniona na stanowisku Land Acquisition Specialist, odpowiedzialna będzie za bieżące wyszukiwanie gruntów inwestycyjnych, przeprowadzanie procesów związanych z oceną potencjału gruntów, weryfikację ich stanu prawnego, negocjacje z właścicielami, kontakt z lokalnymi instytucjami, aż po finalizację transakcji zakupu.

 

Nasz Klient Zapewnia:

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, u lidera z branży deweloperskiej
  • możliwość rozwoju zawodowego, przy współpracy z najlepszymi ekspertami w branży
  • pracę przy różnorodnych projektach, dla klientów z wielu obszarów
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów

 

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe (gospodarka przestrzenna, geodezja itp.)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.