Land Development Coordinator

EPCM Executive Search

Warszawa

4 dni temu

Międzynarodowa firma z branży Real Estate, o wiodącej pozycji na rynku, działająca na globalnym rynku zatrudni Land Development Coordinatora.
Firma gwarantuję pracę w przyjaznej atmosferze oraz w znakomitej lokalizacji w Warszawie.
Dana osoba będzie odpowiedzialna za pełną analizę gruntów pod kątem lokalizacji, komunikacji, planów zagospodarowania oraz dostępu do mediów.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Analiza rynku pod kątem nowych lokalizacji inwestycji;
  • Koordynacja prac związanych z przygotowaniem gruntów pod zakup;
  • Nadzór nad opracowaniem aktów notarialnych oraz przygotowywanie umów przedwstępnych;
  • Przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenów;
  • Kontakt z urzędami;
  • Bieżące prowadzenie baz danych oraz przygotowanie ofert i raportów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (gospodarka przestrzenna, geodezja i kartografia, ochrona środowiska, prawo, zarządzanie nieruchomościami i pokrewne);
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Zaangażowanie;
  • Nastawienie na jakość i terminowość wykonywanej pracy;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – wynagrodzenie + pełen pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport, etc.
  • Przyjazne warunki pracy w międzynarodowej organizacji
  • Realna możliwość rozwoju.

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości to osoba, która zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości dla potrzeb firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza rynku nieruchomości na wybranym terenie, wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków na wybranym terenie, negocjowanie cen zakupu nieruchomości, dopełnienie prawnych aspektów zakupu nieruchomości, ...
Praca Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości