Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Lead Developer Node.js. [rekrutacja online]

eFirst Group Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa – Śródmieście

8 dni temu

EFIRST ASIA to lider rynku e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej.
Specjalizujemy się w przygotowaniu kompleksowych strategii budowania i promowania marki oraz zarządzania nią na wszystkich poziomach działalności. Aktualnie działamy na rynkach Indonezji, Tajlandii i Wietnamu. Aktywnie wchodzimy na kolejne rynki na całym świecie. Pełnymi garściami czerpiemy z doświadczenia specjalistów w naszym back-office w Polsce. Korzystamy z własnego know-how i doświadczenia, aby w pełni wykorzystać rosnący potencjał rynku e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej i nie tylko.

Codzienna praca naszych azjatyckich i globalnych partnerów wspierana jest przez warszawski zespół EFIRST, do którego aktualnie poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa – Śródmieście

forma pracy: stacjonarna w siedzibie firmy/możliwość pracy zdalnej
wynagrodzenie: 15 000 – 25 000 PLN/mc + VAT

Obowiązki
  • rozwój i utrzymanie istniejącej aplikacji w node.js w oparciu o mikrosuługi kubernetes/docker,
  • tworzenie nowych funkcjonalności istniejącej aplikacji,
  • tworzenie nowych aplikacji zgodnie ze specyfikacją,
  • integrację aplikacji z systemami zewnętrznymi poprzez API.
Wymagania:
  • 3 – 4 lata doświadczenia jako programista Node.js,
  • podstawowa znajomość PHP + znajomość innych technologii programowania (back lub front-end),
  • praca z bazami danych MYSQL oraz z systemem kontroli wersji Git,
  • doświadczenie w budowaniu środowiska CI/CD na platformie,
  • doświadczenie w korzystaniu ze środowiska CI/CD na platformie gitlab lub bitbucket
  • znajomość standardów budowania bezpiecznych, wydajnych i skalowalnych aplikacji internetowych,
  • język angielski na poziomie minimum komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Docker'em oraz mikroserwisami (Kubernetes, Consul),
  • mile widziane doświadczenie w roli lidera zespołu.
Stack technologiczny:
  • Coding: Node.js
  • Back End: MySQL, RDS, Lambda
  • Front End: Redux, React
  • DevOps: AWS, Kubernetes, Docker.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej, innowacyjnej firmie,
  • elastyczny czas pracy w nowoczesnym biurze przy ul. Pięknej,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (płatne wolne/L4),
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • profesjonalny zespół i partnerską atmosferę,
  • wyjazdy integracyjne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Programista JavaScript
Osoba pracująca na tym stanowisku zajmuje się tworzeniem oprogramowania z użyciem JavaScript (zazwyczaj w zespole projektowym). Do jego zadań należy również podnoszenie jakości stworzonych już aplikacji. Kandydat do pracy na stanowisku programisty JavaScript powinien legitymować się ukończeniem studiów wyższych (informatycznych lub pokrewnych). Ważne jest również ...
Praca Programista JavaScript