Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lean Manager / Project Manager

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.

Toruń

83 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Zadania:
  • Zarządzanie Projektami,
  • Budowanie i wdrażanie narzędzi oraz metodologii zgodny z filozofią Lean Management,
  • Wdrażanie kultury ciągłego doskonalenia (coaching, komunikacja) zgodnie z systemem 5S,
  • Współpraca z kadrą managerską i pracownikami podczas realizacji projektów poprawy efektywności,
  • Identyfikacja problemów w procesach operacyjnych oraz organizacji pracy,
  • Przygotowania raportów w zakresie planowanych i realizowanych działań optymalizacyjnych, komunikowanie postępów i osiąganych wyników w poszczególnych projektach.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne),
  • Min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wiedzy z obszaru Lean Management, Zarządzania Projektami
  • Doświadczenie w obszarze transportu mile widziane,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności prowadzenia szkoleń, coachingu,
  • Prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • Ambitną, rozwijającą i odpowiedzialną pracę, gwarantującą podnoszenie kompetencji oraz rozwój osobisty,
  • Bardzo ciekawą pracę w środowisku transportu publicznego, wykorzystującym najnowsze technologie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,
  • Dogodną lokalizację biura – Centrum/Śródmieście.

Poznaj

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o. o.

Autobusowy i kolejowy transport pasażerski

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (719)
Wałbrzych (46)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (129)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (101)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (724)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1646)
Radom (58)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (9)