Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Lekarz neurolog dziecięcy

FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

Tychy

105 dni temu

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo z siedzibą w Tychach zaprasza do współpracy lekarza neurologa dziecięcego.

Lekarz neurolog dziecięcy
Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:

Hospicjum domowe dla dzieci obejmuje opieką nieuleczalnie chore dzieci w wieku od 0-18 r.ż., mieszkające na terenie całego woj. śląskiego, w promieniu 100 km od siedziby.

 

Zakres współpracy dotyczyć będzie udzielania wskazówek diagnostycznych, terapeutycznych i modyfikacji leczenia podopiecznych hospicjum domowego dla dzieci w ramach:

  • Konsultacji telefonicznych udzielanych personelowi hospicjum (lekarz, pielęgniarka).
  • Wizyt dzieci w gabinecie lekarskim.
  • Wizyt domowych u podopiecznych.

Do obowiązku lekarza należeć będzie także prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Poznaj stanowisko: Lekarz Neurolog 
Neurologia to dziedzina medycyny obejmująca obszarem swych zainteresowań połączenia nerwowe w ciele człowieka – obwodowy i ośrodkowy układ nerwowy. Neurolog bada i diagnozuje wszelkie zaburzenia i nieprawidłowości w funkcjonowaniu tych układów. Lekarzem, bez względu na posiadaną przez niego specjalizację określa się osobę posiadającą niezbędną wiedzę i kwalifikacje zawodowe, zajmującą się badaniem stanu zdrowia ...
Praca Lekarz Neurolog