Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Lekarz Onkolog Kraków
Lekarz - specjalista chorób zakaźnych - branża medyczna

LEVEL WORK
Kraków
praca stacjonarna
1366 dni temu

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Lekarz - specjalista chorób zakaźnych
branża medyczna
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • przyjmowanie pacjentów do oddziału
  • leczenia i opieka nad pacjentami hospitalizowanymi w oddziale
  • pełnienie dyżurów w oddziale
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
Wymagania:
  • tytuł zawodowy lekarza i pełne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja z zakresu chorób zakaźnych
  • samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna – forma zatrudnienia do uzgodnienia
  • pracę w ambitnym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu