Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lekarz
Miejsce pracy: Poznań
Warto z nami pracować, gdyż:
  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
  • mamy najwyższe standardy pracy, by chronić bezpieczeństwo,
  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.
Opis stanowiska:

Opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ.

Oczekujemy:
  • wykształcenie medyczne (specjalista chorób wewnętrznych II st./ nefrolog/ w trakcie specjalizacji z nefrologii - ukończony min. 1 rok specjalizacji).
Oferujemy:
  • formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt lub zlecenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w CV, przez Fresenius Nephrocare Polska sp. z o.o. z siedzi- bą w Poznaniu przy ul. Krzywej 13, 60-118 Poznań w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz udziału w dalszych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą przycisku

Fresenius - pasjonaci z misją. Zobacz więcej »

Poznaj

Fresenius

Dlaczego warto?

Fresenius Medical Care to światowy lider w dializoterapii, działający w ponad 120 krajach. Wspólnie tworzymy najwyższe standardy w dziedzinie dializoterapii, zapewniając naszym pacjentom na całym świecie najnowsze terapie i najnowocześniejszy sprzęt oraz doskonałą opiekę, opartą na zrozumieniu, zaangażowaniu i fachowej wiedzy naszych pracowników.

Proces rekrutacji

KrokWeryfikacja nadesłanych ofert
KrokPierwsza rozmowa kwalifikacyjna
KrokDruga rozmowa kwalifikacyjna
KrokPodpisanie umowy

Poznaj stanowisko: Lekarz Nefrolog

Nefrologia, jako dziedzina medycyny, skupia się na schorzeniach i wadach nerek. Nefrolog jest pracownikiem oddziału interny w szpitalu, wyspecjalizowanym w badaniu i leczeniu tego układu. Lekarzem, bez względu na posiadaną przez niego specjalizację określa się osobę posiadającą niezbędną wiedzę i kwalifikacje zawodowe, zajmującą się badaniem stanu zdrowia pacjentów, rozpoznawaniem jednostek chorobowych i leczeniem ich lub ...
Lekarz Nefrolog Praca Lekarz Nefrolog

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (625)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (769)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1900)
Radom (176)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (231)