Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik restauracji

    Burneika Burger   Warszawa, ul. Kopijników 42    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu   30,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bezpośredni kontakt z klientem; sprzedaż/przygotowywanie produktów dostępnych w restauracji; obsługa kasy fiskalnej; realizacja targetów sprzedaży; obsługa grilla, prace kuchenne;
Zobacz więcej ofert pracy

Lider Gościnności

McDonald's Polska Sp. z o.o.
Kórnik
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
16 dni temu
Miejsce pracy: Kórnik
Dlaczego warto?
  • Umowa o pracę.
  • Szeroka możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju.
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy.
  • Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.
  • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce.
  • Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy.
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenia na życie.
  • Możliwość nabycia kart sportowych np. Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.
Czego szukamy?
  • Chęci do pracy.
  • Otwartości i komunikatywności.
  • Umiejętności zarządzania zespołem.
  • Empatii.
  • Dobrej energii.
Na czym polega funkcja Lidera Gościnności?
  • Pełnisz funkcję ,,Gospodarza Sali’ - rozmawiasz z gośćmi i dbasz o świetną atmosferę w restauracji.
  • Pomagasz klientom w składaniu zamówień.
  • Kierujesz przepływem gości tak, by każdy poczuł się zaopiekowany.
  • Obserwujesz sytuację - jesteś pierwszym kontaktem dla gości, w razie jakichkolwiek problemów, starasz się je rozwiązywać.
Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie!
Więcej informacji na praca.mcdonalds.pl