Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Lider Magazynu

Capricorn S.A.

Świebodzice

40 dni temu

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Miejsce pracy: Świebodzice
Zadania:
  • Odpowiedzialność za sprawny przebieg procesów logistycznych w obszarze magazynów
  • Organizacja i nadzór nad pracą pracowników magazynowych
  • Koordynowanie prac nad przeprowadzaniem inwentaryzacji magazynów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przestrzeganie bezpieczeństwa pracy w obrębie magazynów
  • Budowanie pozytywnych relacji wewnątrz zespołu
  • Ustalanie norm i zasad pracy poległego zespołu oraz nadzór nad ich przestrzeganiem
Oczekujemy:
  • Wykształcenia min. średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z zarządzaniem procesami logistycznymi
  • Doświadczenie w pracy w zarządzaniu gospodarką magazynową przy użyciu systemów magazynowych
  • Silnego zorientowania na optymalizację procesów logistycznych
  • Umiejętności budowy i koordynowaniu strumieniu przepływu surowca i wyrobu oraz ze znajomością mapowania procesu
  • Uprawnienie do obsługi wózków widłowych
Oferujemy:
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w ambitnym zespole
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Poznaj

Poznaj Capricorn S.A.

Capricorn to ponad 30 lat doświadczenia, idącego w parze z wiedzą, jakością i innowacyjnością. Rozwijamy się, dostarczając naszym klientom nowoczesnych rozwiązań z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Oferujemy urządzenia i komponenty mające zastosowanie w systemach ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, instalacjach grzewczych, systemach napowietrzania instalacji sanitarnych oraz odprowadzania wody deszczowej. Wykorzystując najnowsze technologie, zapewniamy odbiorcom naszych produktów komfort, bezpieczeństwo i niezawodne działanie instalacji. Nieustannie kreujemy innowacyjne rozwiązania, które w szybki i prosty sposób zapewnią ciepło i dostęp do wody pitnej w domach naszych klientów. Dostarczamy użytkownikom wysokiej jakości polskie produkty, gwarantujące bezpieczne i skuteczne działanie instalacji. Działamy na wielu rynkach, gwarantujemy rozwój kariery nie tylko w siedzibie firmy w Polsce, ale także w wielu miejscach na świecie poprzez współpracę z zagranicznymi kontrahentami, inwestorami czy poprzez wprowadzanie zagranicznych technologii, rozwiązań, maszyn do produkcji czy obszaru rozwoju i jakości w firmie.

Proces rekrutacji

Krok ANALIZA APLIKACJI
Krok ROZMOWA KWALIFIKACYNA
Krok CASE STUDY
Krok OFERTA PRACY
Krok FEEDBACK
Poznaj stanowisko: Kierownik Magazynu
Kierownik Magazynu to osoba, która planuje, organizuje, kieruje oraz kontroluje działalność związaną z funkcjonowaniem magazynu, tj. odbiór, transport, przechowywanie, wypełnianie zamówień i utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad ...
Praca Kierownik Magazynu