Lider Projektu

Hays Poland

Okolice Gliwic

792 dni temu

Lider Projektu
Okolice Gliwic
Lider Projektu
Okolice Gliwic
Nr Ref.: 1056903

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem struktur produkcyjnych poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko Lidera Projektu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację projektu z uwzględnieniem wymagań technicznych, definiowanie zadań, obliczeń oraz symulacji inżynierskich. Do zadań Inżyniera będzie należała ścisła współpraca z menadżerem projektu i klientem na wszystkich płaszczyznach związanych z wprowadzeniem nowego produktu do produkcji. Ponadto, osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Od idealnego kandydata oczekujemy: wykształcenia wyższego technicznego (preferowany kierunek mechaniczny) oraz min. 2-letniego doświadczenia w zakresie realizacji samodzielnych projektów w branży automotive. Idealny Kandydat powinien posiadać wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne oraz umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Ponadto, od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Ze względu na zakres obowiązków od Kandydatów wymagamy także gotowości do wyjazdów służbowych związanych z zagranicznymi szkoleniami oraz wizytami u Klienta.

Nasz Klient w zamian za profesjonalizm oraz zaangażowanie oferuje szerokie możliwości rozwoju w ramach struktur firmy, udział w innowacyjnych projektach oraz odpowiednie pakiety szkoleń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Rekrutują z Praca.pl