Zobacz więcej ofert pracy

Lider sekcji ds. ogumienia

Fraikin Polska sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3732 dni temu

Ogłoszenie numer: 406263, z dnia 2014-03-28

Fraikin (www.fraikin.com) jest liderem w wynajmie i zarządzaniu pojazdami ciężarowymi, które pozwalają klientom zwiększać swoją efektywność przy minimalizowaniu zasobów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko zarządcze w obszarze ogumienia.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nadzór nad całokształtem zagadnień zarządzania ogumieniem pojazdów, obejmującym: planowanie potrzeb, budżetowanie, zakup opon i ich serwisowanie oraz utylizację
  • Zapewnienie bieżącego zabezpieczenia ogumienia na pojazdach Spółki
  • Monitorowanie wydatków związanych z ogumieniem i koordynowanie zgodności wydatków z budżetem
  • Kontrola zużycia opon i podejmowane działań mających na celu wydłużenie ich eksploatacji i administrowaniem e-systemów.
  • Współpraca z dostawcami opon i usług serwisu
  • Rekomendowanie zmian w organizacji zakupów, serwisu i nadzoru procesu zarządzania ogumieniem

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień serwisowania ogumienia pojazdów drogowych
  • Doświadczenie w naprawach i kontroli technicznej ogumienia
  • Umiejętność pracy jako specjalista i członek zespołu
  • Orientacja na rynku zakupów ogumienia
  • Samodzielność, kreatywność  i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność negocjacji i egzekwowania standardów
  • Silna motywacja do pracy
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego