Lider sprzedaży

Klient portalu Praca.pl

Kraków

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 1902943, z dnia 2018-02-06

Jesteśmy międzynarodową firmą, dynamicznie się rozwijamy i szukamy osób, które chcą doskonalić swoją karierę zawodową w roli Lidera Sprzedaży.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie klientów,
  • realizację zadań sprzedażowych,
  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
  • organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami,
  • pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego/preferowane wyższe,
  • doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta – co najmniej 6 miesięcy,
  • nastawienia na działanie, aktywności,
  • systematyczności i wytrwałości,
  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
  • zainteresowania branżą finansową, chęci uczenia się.

Oferujemy

  • cykl szkoleń, gwarantujący stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • możliwość zdobycia prestiżowego zawodu i uzyskania państwowej licencji,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • wyjazdy zagraniczne dla najlepszych.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 10000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku 'APLIKUJ TERAZ'.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży