Zobacz więcej ofert pracy

Lider Testów

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Warszawa
9 000 - 13 000 zł brutto/mies.
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
709 dni temu

Ogłoszenie numer: 6950994, z dnia 2022-05-18

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Obowiązki

  • Realizacja testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Projektowanie i implementowanie przypadków testowych i skryptów testowych
  • Przygotowywanie i pozyskiwanie danych testowych
  • Koordynowanie pracy zespołu testerów
  • Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB
  • Nadzorowanie procesu zarządzania defektami
  • Raportowanie wyników pracy zespołu
  • Bliska współpraca z biznesem

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w realizowaniu testów
  • Szeroka wiedza z zakresu testów funkcjonalnych
  • Doświadczenie w koordynacji i wykonywaniu testów funkcjonalnych
  • Doskonała znajomość JIRA
  • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność organizowania pracy własnej oraz współpracy z innymi

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji projektów w firmie telekomunikacyjnej
  • Umiejętność identyfikacji ryzyk i rozwiązywania złożonych problemów
  • ISTQB Certified Tester Foundation Level
  • Znajomość baz danych (MS SQL, MySQL)
  • Znajomość narzędzi wspierających testowanie: SoapUI, klient FTP
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Praktyczna znajomość działania systemów klasy Legacy (CRM, systemy Bilingowe BRM, SAP)

Poznaj