Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lider Zmiany

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o.

Chorzów

21 dni temu

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o.- wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa poszukuje do jednego ze swoich oddziałów złomowych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów
Zadania na stanowisku:
  • zarządzanie procesem przyjęcia, klasyfikacji i wysyłki złomu zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • zarządzanie powierzonymi środkami trwałymi
  • raportowanie wyników pracy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, pożądane techniczne
Dodatkowe atuty:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej A2
  • doświadczenie w pracy w kierowaniu zespołem pracowników
Zatrudniona osoba powinna:
  • charakteryzować się wysokim profesjonalizmem zawodowym, odpowiedzialnością i nastawieniem na realizację założonych celów
  • być dynamiczna i zaangażowana oraz zorientowana na rozwój
  • posiadać umiejętności pracy w zespole i komunikacji oraz umiejętności organizacyjne
Oferujemy:
  • stabilne warunki pracy i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • pakiet świadczeń socjalnych
Administratorem danych jest Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowiec Św. 27-400, Samsonowicza 2 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Firma międzynarodowa - producent stali budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym

Poznaj stanowisko: Kierownik Zmiany

Kierownik Zmiany (Shift Manager) jest to osoba zarządzająca kadrą pracowników i produkcją. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: określanie celów oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów, zwiększenia poziomu efektywnego funkcjonowania firmy oraz wzrostu jakości oferowanych produktów. Ponadto, ...
Kierownik Zmiany Praca Kierownik Zmiany