Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Logistyk produkcji

Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

Skawina

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 2561462, z dnia 2019-07-22

Grupa teamtechnik z centralą w Niemczech oraz oddziałami w Polsce, USA i Chinachjest jedną z wiodących firm na rynku światowym w zakresie projektowania i budowy linii montażowych i testujących dla branży motoryzacyjnej, medycznej i solarnej. Obecne zatrudnienie wynosi 900 osób na świecie, w tym ponad 260 osób w Polsce.

W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami w Polsce i na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Skawina

Opis stanowiska

  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Organizacja wysyłek i przygotowywanie dokumentacji,
  • Monitoring procesów logistycznych i inicjowanie zmian,
  • Analiza danych operacyjnych oraz wyników symulacji za pomocą narzędzi informatycznych,
  • Weryfikacja zmian w projektach pod kątem ich spójności i opłacalności,
  • Udział w procesie wdrażania nowych usług dla Klienta wewnętrznego,
  • Udział w spotkaniach wewnętrznych w celu zaprezentowania rozwiązania logistycznego,
  • Prowadzenie spotkań z klientem, omówienie zmian i statusu wdrożenia,
  • Inicjowanie i przekazanie procesu wdrożenia zmiany, kontrola statusu,
  • Uczestnictwo w grupach projektowych i prowadzenie projektów rozwiązujących problemy.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, mile widziany język niemiecki,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela,
  • Zaangażowanie,
  • Samodzielność i elastyczność,

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie na dobrym rynkowym poziomie,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe na życie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

Specjalista ds. Planowania Produkcji to osoba, która odpowiada za ciągłość produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowuje zestawienia i analizy potrzebne do przygotowania planu produkcji i budżetu, opracowuje harmonogram zamówień (obciążenie stanowisk, stan zapasów i zamówień, ...
Specjalista ds. Planowania Produkcji Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (602)
Wałbrzych (58)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (125)
Lubelskie:
Lublin (220)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (72)
Mazowieckie:
Warszawa (1912)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (207)
Nysa (62)