Zobacz więcej ofert pracy

Logopeda

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1240 dni temu

Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

Centrum Medyczne Damiana poszukuje osób na stanowisko:

Logopeda
Miejsce pracy: Warszawa

Centrum Medyczne Damiana

ul. Przy Bażantarni 8b

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe: specjalizacja – logopedia, neurologopedia;
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;
  • elastyczny system zatrudnienia;
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie konsultacji logopedycznych;
  • prowadzenie terapii logopedycznej dzieci i młodzieży;
  • przygotowywanie diagnoz logopedycznych pod kątem zaburzeń i wad wymowy;
  • przygotowywanie planów terapeutycznych i opinii logopedycznych;
  • prowadzenie dokumentacji logopedycznej wg. obowiązujących standardów.