Zobacz więcej ofert pracy

Logopeda

ACS AUDIKA Sp. z o.o.
Puławy
specjalista (mid)
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
515 dni temu
Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku:

Logopeda
Miejsce pracy: Puławy
Twoje obowiązki:
  • przeprowadzanie diagnoz logopedycznych
  • prowadzenie terapii logopedycznych (w szczególności u dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego APD)
  • formułowanie wskazań logopedycznych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej w zakresie logopedii
Nasze oczekiwania:
  • ukończone studia magisterskie lub podyplomowe na kierunkach: logopedia, neurologopedia, surdologopedia
  • doświadczenie w prowadzeniu badań i terapii logopedycznych
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • elastyczność i umiejętnoci organizacyjne
Dla Ciebie:
  • Umowa o zlecenie / świadczenie usług (B2B)
  • Szkolenie z zakresu Neuroflow - Aktywnego Treningu Słuchowego
  • Świetna atmosfera w pracy oraz możliwość współpracy ze specjalistami z zakresu m.in. protetyki słuchu, audiologii, foniatrii, otolaryngologii