• Specjalista - Edukator w Laboratorium o Nowych Technologiach

    Centrum Nauki Kopernik   Warszawa, Powiśle    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  część etatu
    2 dni
    W Laboratoriach inspirujemy do odkrywania i rozumienia otaczającego nas świata. Pokazujemy, że harmonijny rozwój cywilizacyjny wymaga nie tylko odkryć naukowych czy nowych rozwiązań, ale i refleksji nad ich konsekwencjami. W swojej pracy przygotowujemy warsztaty, podczas których pod naszą...
Zobacz więcej ofert pracy

Machine Learning Engineer

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
1651 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 6-10-55033

Poszukujemy ciekawych kandydatów do krakowskiego zespołu z branży telekomunikacji. Świetna okazja by uczestniczyć w pełnym procesie rozwoju oprogramowania w dziale Self Organizing Network. Możliwość uczestnictwa w projektach i rozwiązywania różnego rodzaju problemów występujących w sieciach komórkowych, począwszy od wykrywania anomali, RCA oraz optymalizacji sieci.

Obowiązki:
  • Praca nad przeprowadzaniem badań nad zastosowaniami sztucznej inteligencji w obszarze Self Organizing Network, głównie dla nowych produktów
  • Odpowiedzialność za dostarczanie nowych rozwiązań w sieci LTE i 5G, używających koncepcji ML
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość Machine Learningowych framework-ów typu Keras, TensorFlow, Sklearn, Scipy. Bądź ich odpowiedników w Matlabie lub R
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie implementacji rozwiązań SL, UL, Anomaly detection, root causes analysis
  • Znajomość algorytmów ML oraz ich praktycznych zastosowań
Informacje dodatkowe:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasna ścieżka kariery
  • Praca w ciekawym i zgranym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”